Strona głównaSerwis - Telefony stac., GPS
Serwis - telefony stacjonarne, nawigacje GPS - TELE-HIT Tarnów
Telefony stacjonarne, CB Radio, nawigacje GPS

      Nasz dział serwisu, specjalizuje się w naprawach nie tylko telefonów komórkowych, ale również telefonów bezprzewodowych, nawigacji GPS, CB Radia a także tunerów satelitarnych.

      Naprawiamy telefony bezprzewodowe następujących producentów : PANASONIC , PHILIPS, SONY, SIEMENS, SHARP, SWISSVOICE, DORO, MAXCOM, SANYO , oraz wiele innych, tu nie wymienionych.  Zapraszamy tych z Państwa, którzy dostaliście telefon z zagranicy np: Wielkiej Brytanii , Niemiec , USA i wasze urządzenia nie działaja prawidłowo. Postaramy się w miarę mozliwości przystosować je do polskich potrzeb.

      Serwisujemy praktycznie wszystkie dostępne na rynku Nawigatory GPS takich marek jak : MIO, TomTom, GOCLEVER, PANASONIC, GARMIN, NAVIA, NAVIGON, BLAUPUNKT, LARK, NOKIA, MEDION, BLOW, CLARION , NAVROAD, PENTAGRAM, NAVMAN, MANTA, MAXCOM, BECKER i inne, tutaj nie wymienione. Lubimy tez nowe wyzwania , jezeli masz jakieś nowe nieznane urządzenie, przynieś je do nas , my postaramy się je tak dostosować, abyś był zadowolony.

      Wykonujemy drobne naprawy Radiotelefonów CB . Nie kazde radyjko opłaca się naprawiać , dlatego dokonujemy tylko drobnych , skutecznych i tanich napraw . Opłacalność i cenę  naprawy ,najlepiej uzgodnić z naszym serwisantem bezpośrednio w punkcie.

 


Jeżeli masz problem ze swoim urządzeniem zapraszamy do naszego punktu w którym na pewno otrzymacie Państwo fachową pomoc.